Norveç

Bilgi Formu İle Kolay Başvuru

Bilgi Formu

 

Norveç Vizesi Başvurusu  için Gerekli evraklar

Norveç vizesi başvurusu için gerekli evraklar turistik, ticari veya aile ziyareti gibi vize başvurusunda bulunan kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik göstermektedir. Norveç vizesi için gerekli evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlanmış  evraklar beyan edilmesi ve güncel olması gerekmektedir. Norveç vizesine başvuru yapmayı düşünüyorsanız gerekli evrak listesi bizle iletişime geçerek öğrenebilirsiz.

Norveç Randevu Alma

Norveç vizesi için başvurularınızı seyahat tarihinden en az 1 ay  önceden yapılmasını tavsiye ediyoruz. Norveç vizesi başvuruları için seyahat tarihinize uygun randevu tarih ve saati konusunda Tmd  vize temsilcimizden destek alabilirsiniz.

Norveç vizesi ne zaman sonuçlanır?

Norveç vizesi için başvurularınız ortalama 15 iş günün sonuçlanmaktadır.

Turistik vize için başvurularınızda kişinin konaklayacağı yer ve ulaşım rezervasyonlarını yaparak

En fazla 90 gün konaklama hakkına sahip olurlar. Norveç vizesi ile bir başka schengen ülkesine girşi yapabilrsiniz. Norveçten almış olduğunuz vize ile ilk giriş yapacağınız ülkenin Norveç olması sizin yararınıza olup bundan sonraki vizenizin olumsuz sonuçlamasını neden olabilmektedir.

Norveç başvurularınızda banka dökümünüzün güncel olup gidiş geliş süresi boyunca karşılayacak bir hesap dökümünün olması gerekmektedir.

Norveç Turistik Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Pasaport: Seyahat sonrası en az 3 ay geçerli.

1 adet Biometrik fotoğraf: 35×45 mm ölçülerinde, güncel ve arka fonu beyaz olmalıdır.

Banka Hesap Dökümü: Son 3 aylık hesap dökümü

Kimlik Fotokopisi ve Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği:.

Vize Talep Dilekçesi:

Otel ucak rezavasyonları

Gerekli evrakların tamamını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evraklarınızın danışmanlarımız tarafından düzenlenmesini istiryorsanız başvuru formunu doldurup sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

 

Paylaş: